Nové Uvex lyžařské brýle

Technologie zorníku SUPRAVISION® UVEX Snowfire nabízí UVA, UVB a UVC filtr odolný proti oděru a integrovaný do materiálu zorníku 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV paprskům. UV ochrana je rovněž integrována do rámečku brýlí. Extrémně odolný opticky maximálně korektní zorník je odolný proti poškrábání vnější strany se stálou úpravou proti zamlžení vnitřní strany. Speciální konstrukce rámečku, resp. spona elastického pásu brýlí umožňuje kompatibilitu s helmou a tím spolehlivé usazení brýlí UVEX. Pomocí otvorů v rámečku brýle nabízí konstantní odvětrávání bez nepříjemných pocitů průvanu. Díky této ventilaci se brýle nezamlžují.
Vyrobeno v Německu.

Pomocí otvorů v rámečku nabízí konstantní odvětrání bez nepříjemných pocitů průvanu. Díky této ventilace se brýle nezamlžují.
Speciální konstrukce rámečku resp. spona elastického pásu brýlí umožňuje kompatibilnost s helmou a tím spolehlivou ochranu.
Unikátní uvex Supravision technologie nabízí extrémně odolný zorník proti poškrábání vnější strany se stálou úpravou proti zamlžení vnitřní strany. Garantuje 100% UV ochranu.
Nekompromisní ochrana očí! Filtr proti oděru integrovaný do materiálu zorníku 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV paprskům. UV ochrana je rovněž integrována do rámečku brýlí.
Garantuje věrnost obrazu, bez zkreslení i u extrémně zakřivených zorníků. Splňuje požadavky na prvotřídnost.
Propustnost světla zorníkem je udávána hodnotami: S1 – 60% propustnosti světla, S2 – 35% propustnosti světla, S3 – 18% propustnosti světla.
Vynikající kontrast, ideální při špatné viditelnosti ( mlha a oblačnost). Úroveň ochrany S1.
Přirozený pohled, vynikající kontrast. Úroveň ochrany S3.

Vyrobeno v Německu.

Cena: 600 kč